Понад сотню нових магістрів підготував перший приватний гірничо-металургійний університет в Україні — «Метінвест Політехніка». Цьогоріч дипломи отримали 124 випускники, які навчалися за актуальними технічними напрямами — від автоматизації до екологічної безпеки виробництва, інформує пресслужба.
Цей випуск став уже третім у новітній історії університету, створеного Групою «Метінвест» у 2020 році за ініціативою Ріната Ахметова. Студенти навчалися в містах Запоріжжя, Кам’янське та Кривий Ріг — в осередках промисловості, де й проходитимуть подальшу практику чи вже працюють.
Хто вони — нові магістри?
Серед випускників — співробітники провідних підприємств галузі: «Каметсталі», «Запоріжсталі», Метінвест Діджиталу, криворізьких ГЗК, а також Метінвест Бізнес Сервісу, Січсталі, «Запоріжвогнетриву» та Запорізького ливарно-механічного заводу.
Майже третина студентів завершила навчання з відзнакою, а 26 магістрів отримали червоні дипломи. Програми університету мають офіційну акредитацію Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти України.
Майбутні інженери поєднували навчання з роботою завдяки адаптивному графіку. Всього кожен студент прослухав понад 290 лекцій і виконав близько 450 практичних занять, загалом провівши понад 2700 годин у навчальному процесі. Велика частина практики проходила безпосередньо на виробництві — у цехах підприємств «Метінвесту».
«Мені вдалося поєднати роботу, навчання і родину. Це моя друга вища освіта, і я цілеспрямовано повернувся до гірничої справи, щоб поглибити свої знання», — розповідає Юрій Щека, інженер техвідділу на Північному ГЗК. Його дипломний проєкт був присвячений зниженню витрат на вибухові матеріали.
Університет активно впроваджує цифрові освітні технології, розвиває технічні спеціальності, які особливо затребувані в умовах воєнної економіки та післявоєнного відновлення. Студенти мають доступ до сучасних платформ і отримують не лише знання, а й реальні можливості для працевлаштування. Найкращим «Метінвест» гарантує перше робоче місце та перспективу професійного зростання.
У виші триває четверта вступна кампанія. Набір проводиться на програми для бакалаврів, магістрів і аспірантів. Фокус — на підготовці висококласних фахівців, які зможуть відбудовувати українську промисловість і економіку після війни.