17 квітня - вебінар “Як писати аналітику про відбудову: складові впливового матеріалу”
17 квітня - вебінар “Як писати аналітику про відбудову: складові впливового матеріалу”

17 квітня - вебінар “Як писати аналітику про відбудову: складові впливового матеріалу”

Вебінар буде корисним для журналістів, аналітиків та всіх, хто працює з темами відбудови, прозорості та залучення громад.

У четвер, 17 квітня, відбудеться відкритий вебінар “Як писати аналітику про відбудову: складові впливового матеріалу”. Захід організовує Агенція медійного росту “Або” в межах Abo Recovery Tracker School.

Цей вебінар буде корисним для журналістів, аналітиків та всіх, хто працює з темами відбудови, прозорості та залучення громад. Учасники дізнаються, як перетворити складну тему на матеріал, що впливає на рішення — без спрощень, але й без перевантаження.

Спікер  — Віталій Набок, старший аналітик Інституту аналітики та адвокації. Віталій готує аналітичні матеріали на перетині політики, соціальних змін та регіонального розвитку. 

Як взяти участь

Тренінг відбудеться онлайн, 17 квітня, о 17:00.

Щоб долучитися до вебінару, зареєструйтесь за посиланням. Посилання на трансляцію організатори надішлють на вказану електронну адресу. 

Чому це важливо

Відбудова — це не лише будівельні плани, а й питання пріоритетів, ефективності та підзвітності. Від того, як журналісти висвітлюють ці теми, залежить увага до проблем, прозорість витрат і можливість впливати на рішення у своїй громаді.
Цей тренінг допоможе:

  • зрозуміти, з чого складається якісна аналітика про відбудову;

  • розібратися, як обирати теми, що будуть резонувати;

  • навчитися будувати структуру аналітичного тексту;

  • дізнатися, як поєднувати факти, дані й живі історії.

Про Abo Recovery Tracker School

Abo Recovery Tracker School — це програма для журналістів локальних медіа, які прагнуть ефективно висвітлювати процеси відновлення у своїх громадах. У листопаді у межах Школи провели офлайн-кампус, за підсумками якого 6 редакцій отримали гранти на створення спецпроєктів про відбудову. Програму вебінарів формують відповідно до запитів учасників.

Проєкт реалізується за підтримки Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

«Сьогодні про відбудову багато говорять великі національні організації. Ми ж хочемо, щоб ця тема звучала і в локальних медіа. Адже саме журналісти на місцях можуть оцінити доречність проєктів, якість виконання робіт, чи враховано норми доступності та енергоефективності. Наші вебінари — це платформа для обміну досвідом між національними експертами й журналістами, які вже сьогодні досліджують відбудову у своїх громадах», — зазначає Марія Оринчак, керівниця напряму Research and Development Агенції медійного росту “Або”.

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Освіта
Джерело матеріала
loader