/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2Ffda048d114abea3cd7edabbbe70d5ccc.jpg)
Час сіяти редиску. Цей городній лайфхак допоможе виростити щедрий хрусткий урожай
Щоб редиска виросла гарною та хрумкою, враховуйте один важливий нюанс
Після серйозного похолодання у квітні в Україні нарешті настала весна, а синоптики тішать прогнозами на теплу та сонячну погоду. Отже, саме час сіяти редиску, щоб отримати свіжий овоч для вітамінних салатів.
"Телеграф" розповість, що потрібно знати про посів редиски і правильне городнє сусідство. Враховуючи ці поради та лайфхаки, ви отримаєте щедрий та хрумкий урожай.
Коли і як правильно сіяти редиску?
Щоб отримати швидкий урожай редиски, потрібно вибирати ранні сорти та займатись посівом вже зараз, пише видання The Spruce. Час слушний — земля зволожена, а повітря стрімко прогрівається.
Виберіть для грядок з редискою сонячну сторону з добре дренованим і родючим грунтом. Зробіть неглибокі рядки, приблизно 4-6 см, посійте насіння і загорніть землею. Топтати висіяне насіння не варто, достатньо пригладити його шаром ґрунту.
Головний лайфхак при вирощуванні редису, про який мало хто знає — це рослини-компаньйони, які потрібно посіяти поряд з редискою. Цибуля, салат-латук, горох, кріп, шпинат, квасоля, огірки та морква стануть ідеальними сусідами для грядок з редискою. Плануючи посів редису, враховуйте цей нюанс і незабаром отримаєте щедрий і хрумкий урожай.

