/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F5fb1cb7f92ab5dbea83f0745ed857229.jpg)
Тренер радить саме ці 4 вправи, щоб спалювати жир на животі
Персональний тренер Тім Лю радить 4 вправи, які мають швидко та ефективно позбавити вас небажаних кілограмів. 24 Канал із посиланням на GQ розповість докладніше.
Які вправи найкраще спалюють жир на животі – поради тренера
Є 2 типи жиру на животі – підшкірний і вісцеральний. Оцей другий розташовується під м'язами живота і безпосередньо в черевній порожнині. І він, на жаль, є більш поширеним, його важче позбутися, і чоловіки особливо схильні набирати його.
Але "важче позбутися" не означає "неможливо". Так, стандартні тренування, як присідання, не дуже допомагають. Самі по собі вони непогані (будь-яке тренування краще, ніж ніякого), але проти зайвого жиру потрібно щось більше.
Тренер Тім Лю назвав 4 фітнес-вправи, які є особливо корисними саме в цьому випадку. Та ви маєте розуміти, що вони змусять вас добряче попітніти, і вам потрібно буде піти в тренажерний зал.
Тренер Тім Лю радить 4 вправи, які мають швидко та ефективно позбавити вас небажаних кілограмів / Фото mizkit@vecteezy
- Це високоінтенсивні інтервальні тренування, їх часто впізнають за скороченою назвою HIIT. Лю рекомендує вправи на велотренажері, добрі для початківців. Починати слід з 2-хвилинної розминки. Потім 20 секунд на максимальній швидкості, потім 40 секунд на повільній, і ще 20 на високій. Повторювати цей інтервал слід від 6 до 10 разів.
- Друга вправа – на біговій доріжці. Щоб це тренування було дійсно ефективним, встановіть нахил 10%. Для цієї вправи після двохвилинної розминки ви повинні бігти на високій швидкості протягом 30 секунд, а потім знову в розслабленому темпі протягом 30 секунд. Повторення – це те, що робить тренування ефективним, і тут потрібно робити їх 10.
- Третім і справді відмінним варіантом є вправи з веслування. Як і в попередніх випадках, Лю рекомендує розім'ятися протягом 2 хвилин, але цього разу гребти на максимальній швидкості протягом 60 секунд, а потім відпочивати від 3 до 5 хвилин, перш ніж почати знову. Повторити цей комплекс слід загалом 5 разів.
- Четверта вправа – це варіант "штовхання саней", і вона найбільш напружена з перерахованих. Тренер радить починати з вагою близько 20 кілограмів і штовхати на відстань від 20 до 35 метрів. Потім слід повернутися у вихідну позицію і повністю відпочити від 2 до 5 хвилин. В ідеалі повторити це слід 5 разів, але для початку достатньо і 3.

