Переселенцям обіцяють роботу: заробити на життя стане набагато простіше
Переселенцям обіцяють роботу: заробити на життя стане набагато простіше

Переселенцям обіцяють роботу: заробити на життя стане набагато простіше

Для того щоб ВПО могли швидше стати на ноги, багатьом з них необхідна допомога в різних напрямках.

Саме на таку підтримку направлена нова ініціатива міністерства соціальної політики України та благодійного фонду «Прихисти своїх», які підписали меморандум про співпрацю, повідомляє пресслужба Мінсоцполітики. В результаті планується створення онлайн-платформи, завдяки якій переселенці зможуть шукати житло та роботу.

Міністерство соцполітики: фото пресслужба Міністерства

Ініціатива волонтерської команди "Прихисток" допомагає ВПО з пошуком безкоштовного житла вже понад три роки. За цей час допомога була надана понад мільйону вимушено переміщених осіб. Завдяки об’єднанню зусиль з Міністерством соцполітики цю ініціативу планують розширити, щоб мати змогу забезпечити переселенців можливостями професійного навчання, працевлаштування та юридичної підтримки.

Допомога ВПО, скріншот: YouTube

Як зазначила Оксана Жолнович, Міністерка соціальної політики України, під час війни важливо допомогти вимушеним переселенцям не тільки з житлом, а й забезпечити їх інтеграцію до життя у нових громадах: "Саме тому ми підтримуємо ініціативи, які допомагають ВПО налагодити життя на новому місці. Ми активно розвиваємо такі інструменти підтримки, як субсидія на оренду житла для ВПО, психосоціальна підтримка в Центрах життєстійкості, послуги підтриманого проживання для ВПО похилого віку або осіб з інвалідністю, послуга "муніципальна няня" та інші".

За словами Галини Янченко, народної депутатки, засновниці ініціативи "Прихисток", розробка сайту в процесі, і презентація відбудеться вже незабаром. "Це партнерство — логічне продовження нашої роботи. В умовах війни ми реалізували ініціативу, яка допомогла понад мільйону людей. Тепер час робити наступний крок: допомагати людям знаходити роботу та інтегруватися в нове середовище", – підсумовує Галина.

Раніше портал Знай писав Одна година в Європі, як тиждень в Україні: на скільки європейські зарплати відрізняються від українських.

Також портал розповідав За що не треба платити в магазині: коли відвідувач не має відшкодовувати товар.

Крім того, ми інформували Борги накопичуються непомітно: "Нафтогаз" пояснив, що треба врахувати.

Джерело матеріала
loader
loader