/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F824b5e259c6dbb8c9d8f2fc486968aba.jpg)
Макрон і Трамп провели телефонну розмову: зокрема, йшлося про Україну
Пізно ввечері у четвер президент Франції Емманюель Макрон провів телефонну розмову з американським лідером Дональдом Трампом
Зміст
Про це повідомляє The Guardian.
За інформацією джерела видання в Єлисейському палаці, лідери спілкувалися про Іран, Україну та поточні переговори між ЄС та Сполученими Штатами щодо мит.
Окрім цього, як повідомляється, вчора Макрон також розмовляв з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бін Салманом, щодо ситуації в Ірані та Газі.
- 1 липня президент Франції Емманюель Макрон зателефонував українському лідеру Володимиру Зеленському після телефонної розмови з російським диктатором Володимиром Путіним.

