Розпочала роботу ХХ Міжнародна школа україністики «Крок до України – МІОК»
Розпочала роботу ХХ Міжнародна школа україністики «Крок до України – МІОК»

Розпочала роботу ХХ Міжнародна школа україністики «Крок до України – МІОК»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) повідомив про початок роботи ХХ Міжнародної школи україністики «Крок до України», до якої цьогоріч долучилися студенти з шести країн – Австрії, Аргентини, Бразилії, Ізраїлю, Лівану та Німеччини.

Як передає Укрінформ, про це МІОК повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Учасники школи разом пізнаватимуть Україну, творитимуть унікальну комунікаційну та освітню платформу для вивчення української мови і культури.

Попереду на студентів чекають два тижні занять, насичених і цікавих, під час яких вони зможуть не лише поглибити свої знання української мови, а й узяти участь у захопливих розмовних практиках та інтерактивних дискусійних клубах.

Метою школи є не лише навчання, а й створення спільноти однодумців – середовища, у якому кожен може поділитися своїми ідеями, знайти нових друзів і стати частиною великої родини, об’єднаною любов’ю до України.

«Ми віримо, що ці два тижні будуть цікавими для всіх учасників і допоможуть їм зробити важливий крок до України. Бажаємо всім студентам успіхів, натхнення та яскравих вражень від навчання та знайомства з багатою культурою. Разом працюємо для майбутнього!», – наголосили в МІОК

Ірина Ключковська, директорка МІОКу, засновниця школи україністики, зазначила: «Світ творять люди відважні та ризиковані. Ми започаткували цей проєкт у час, коли розуміння важливості буття української мови у світі в нашому суспільстві не було взагалі. Пройшли ми довгий і складний шлях. А вже сьогодні можемо ствердити: Школа – це ще один наш великий успіх, в основі якого – віра в Україну і її майбутнє. Школа «Крок до України» для мене також – велика гордість за людей, за моїх колег, з якими сьогодні працюю. Отож крокуймо до України разом!»

МІОК висловив щиру подяку Світовій федерації українських жіночих організацій за надання Стипендії імені Анни Кісіль, що відкрила студентам унікальні можливості для занурення у світ української мови та культури.

Як повідомляв Укрінформ, СФУЖО заснувала стипендію для вивчення української мови імені своєї покійної очільниці, відомої діячки української діаспори Анни Кісіль у лютому 2021 року.

Анна Кісіль за життя регулярно підтримувала освітні проєкти серед діаспори та в Україні, зокрема, стала меценатом видання першого підручника з української мови як іноземної «КРОК-2», створеного за міжнародними стандартами у МІОКу, та сприяла розвитку освітнього порталу «Крок до України» МІОК.

Теги за темою
Школа Освіта
Джерело матеріала
loader
loader