27 липня - На ВиделкаFest в Одесі презентують книжку-бестселлер про 100 років спротиву в ефірі Українського радіо
27 липня - На ВиделкаFest в Одесі презентують книжку-бестселлер про 100 років спротиву в ефірі Українського радіо

27 липня - На ВиделкаFest в Одесі презентують книжку-бестселлер про 100 років спротиву в ефірі Українського радіо

В рамках ВиделкаFest в Одесі відбудеться дискусія «На одній хвилі: сто років спротиву в ефірі Українського радіо» та презентація книжки «Українське радіо. Історія буремного століття».

27 липня о 14:00 в Одеській обласній філармонії в межах фестивалю «ВИДЕЛКАFEST» відбудеться дискусія «На одній хвилі: сто років спротиву в ефірі Українського радіо» та презентація книжки «Українське радіо. Історія буремного століття».

На події виступлять співавтор книжки Вадим Міський та ідейний натхненник видання — Дмитро Хоркін. Вони розкажуть, як Українське радіо стало символом незламності та голосом нації впродовж століття.

Модеруватиме дискусію Олена Кваша, продюсерка південного хабу Суспільного та «Суспільне Одеса» 

  • Дата: 27 липня 2025 року
  • Час: 14:00
  • Місце: Фестиваль «ВИДЕЛКАFEST», Одеська обласна філармонія

Книжка «Українське радіо. Історія буремного століття» висвітлює історії спротиву та боротьби за ідентичність в ефірі першого українського мовника від 1924 року до сьогодення. За підсумками цьогорічного Книжкового Арсеналу вона опинилася на першій сходинці списку бестселерів видавництва «Лабораторія». Серед інших протягом фестивалю її придбали премʼєр-міністр України Денис Шмигаль, голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та пʼятий президент України Петро Порошенко.

27 липня - На ВиделкаFest в Одесі презентують книжку-бестселлер про 100 років спротиву в ефірі Українського радіо - Фото 1

Книжку написали Вадим Міський і Тамара Гусейнова, ідейним натхненником став Дмитро Хоркін, вийшла вона за підтримки ГО «Детектор медіа». Видання охоплює драматичні періоди репресій і цензури радянських часів, боротьбу за незалежність, відновлення мовлення в деокупованих містах, а також роль Українського радіо як голосу підтримки в найтемніші миті сучасної історії. У центрі розповіді — люди, які творили історію Українського радіо: журналісти, диктори, інженери, митці та слухачі. Через їхні долі автори показують, як упродовж ста років радіо ставало простором боротьби за свободи — від перших ефірів 1924-го до трансляцій із бомбосховищ під час повномасштабної війни. 

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Одеса
Джерело матеріала
loader
loader