/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F706c984712789fd17c7135199e286617.jpg)
Сусіди будуть заздрити урожаю: ефективне добриво для часнику
Дачники це підживлення називають фінальним акордом, який необхідний рослинам у липні, пише 24 Канал з посиланням на "Сусідку".
Чим підживити часнику у липні?
У липні часник припиняє ріст зеленої маси та скеровує всі сили на дозрівання цибулини. У цю пору не можна використовувати добрива з азотом, який стимулює ріст листя. Дачники радять використовувати те підживлення, яке впливає на головки часнику.
До речі, знайти добрива за найкращими цінами можна на Prom. А ще саджанці, ґрунт, інвентар і купа всього для городу. Ще й доставка з підпискою "Для своїх" буде безкоштовна.
Фосфор + калій
Дует фосфору та калію чудово впливають на ріст головки. Фосфор добре розвиває кореневу систему, підживлюючи цибулину. Достатня кількість фосфору є запорукою того, що зубчики будуть великими та добре сформованими.
Дієве підживлення для часнику / Фото Pexels
Калій відповідає за накопичення цукрів та ефірних олій, які формують гострий смак та виражений аромат. А ще калій впливає на тривале зберігання часнику.
Для створення мінерального добрива, потрібно розчинити столову ложку монофосфату в 10 літрах води. Органічна альтернатива складається з деревного попелу, який є природним джерелом калію, фосфору та мікроелементів. Щоб приготувати настій, потрібно склянку попелу залити 10 літрами води, настояти добу з постійним перемішуванням.
До слова! Фітофтороз – поширене грибкове захворювання томатів, яке уражає рослини у вогку та прохолодну погоду, тому профілактичне обприскування є важливим. Ми розповіли, як вивести фітофтору з помідорів.
Удобрення потрібно здійснювати вранці або ввечері. Під кожну рослину потрібно внести 0,5 літра добрива, уникаючи листя рослин. Внесення підживлення є найкращою інвестицією для отримання щедрого урожаю. Прості добрива здатні справді покращити ріст часнику.
