Зеленський подякував Дуді за підтримку України з перших днів повномасштабної війни
Зеленський подякував Дуді за підтримку України з перших днів повномасштабної війни

Зеленський подякував Дуді за підтримку України з перших днів повномасштабної війни

Анджей Дуда та Володимир Зеленський (Фото: Офіс президента)

Президент Володимир Зеленськийподякував ексглаві Польщі Анджею Дуді за підтримку України у найважчі періоди повномасштабної війни з Росією. Про це український лідер написав у соцмережі Х.

"Я вдячний Президенту Анджею Дуді за його лідерство, особисту відданість та непохитну підтримку України у найскладніші часи", – написав Володимир Зеленський.

Читайте також
"Українці, забирайтеся геть". Чому зростають антиукраїнські настрої в Польщі

Він зазначив, що Польща проявила турботу вже з перших хвилин вторгнення, і весь цей час Київ та Варшава працювали разом, захищаючи незалежність, яка також є польською.

"Анджею, ваш внесок у зміцнення українсько-польських відносин має історичне значення. Дякую!" – додав президент Зеленський.

5 серпня Анджей Дуда виступив із прощальним словом перед тим, як залишити свій пост і поступитися посадою обраному президенту Каролю Навроцькому.

Він наголосив, що "голос країни справді має значення", оскільки саме Польща попереджала про загрозу з боку Росії, залежність Європи від російських ресурсів і гібридну війну.

6 серпня відбулася церемонія приведення до присяги нового президента Навроцького.

  • Другий тур виборів у Польщі відбувся 1 червня. 2 червня другий кандидат Тшасковський визнав поразку і привітав свого опонента Навроцького з перемогою.
  • 28 червня Зеленський заявив, що Україна продовжить працювати над зміцненням відносин з новою владою Польщі. Країна має намір "зробити все, що залежить від неї".
  • 1 липня Навроцький заявив "з повною впевненістю", що зустрінеться з українським президентом.
Теги за темою
Польша
Джерело матеріала
loader
loader