/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F79d211cdbd68d8c847affbc6194bfdd4.jpg)
Трамп оцінив шанси провалу зустрічі з Путіним у 25%
Президент США Дональд Трамп передбачає, що його зустріч з очільником Кремля Владіміром Путіним має 25% шансів на провал.
Його слова цитує CNN, пише "Європейська правда".
Трамп назвав майбутній саміт із Путіним спробою підготувати ґрунт для другої зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським з метою досягнення угоди про припинення війни.
На запитання журналіста, чи є якийсь сценарій, за якого зустріч буде вважатися провальною, Трамп відповів: "Так, 25%".
"Ця зустріч готує ґрунт для другої зустрічі.
Друга зустріч буде дуже, дуже важливою, тому що саме на ній буде укладено угоду", – сказав Трамп.
Він припустив, що під час другої зустрічі будуть "поступки" щодо кордонів і територій.
За його словами, п'ятнична зустріч "схожа на шахову партію".
"Ця зустріч готує ґрунт для другої зустрічі, але є 25% ймовірності, що ця зустріч не буде успішною", – повторив він.
Трамп також висловив готовність ввести додаткові санкції проти Росії.
"Так, я б це зробив.
Якщо питання не буде вирішено", – сказав він, маючи на увазі війну в Україні.
Також Трамп заявив, що, на його думку, очільник Кремля прибуває на саміт на Аляску з наміром "укласти угоду" про припинення війни в Україні.
Президент Володимир Зеленський заявив напередодні, що Трамп зателефонує йому після того, як зустрінеться з очільником Кремля.

