Суд в Італії зменшив удвічі штраф у €1,12 мільярда для Amazon
Суд в Італії зменшив удвічі штраф у €1,12 мільярда для Amazon

Суд в Італії зменшив удвічі штраф у €1,12 мільярда для Amazon

В Італії регіональний адміністративний суд Лаціо під час розгляду апеляційної скарги зменшив удвічі суму штрафу у розмірі €1,12 мільярда, який був накладений на компанію Amazon за зловживання домінуючим становищем на ринку.

Про це повідомляє ANSA, передає Укрінформ.

Наприкінці 2021 року Антимонопольне управління Італії оштрафувало Amazonна €1,12 мільярда. Американський онлайн-рітейлер оскаржив це рішення у суді.

Регіональний адмінсуд визнав обгрунтованими підстави для накладання штрафу на Amazon через використання домінуючого становища для надання переваги своїм логістичним послугам над конкурентами в цьому секторі. Однак він скасував 50% збільшення штрафу, накладене антимонопольним органом, оскільки справа стосувалася компанії, «загальний світовий обіг якої є особливо високим порівняно з вартістю продажів товарів або послуг, що є предметом порушення».

Як повідомляв Укрінформ, у грудні 2021 року Антимонопольний комітет Італії оштрафував компанію Amazon на €1,13 мільярда за зловживання домінантним становищем на ринку.

Теги за темою
Суд Італія
Джерело матеріала
loader
loader