Зеленський разом з першою леді прибули у Дублін
Зеленський разом з першою леді прибули у Дублін

Зеленський разом з першою леді прибули у Дублін

У ніч на 2 грудня президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська прилетіли до Дубліна, де їх зустрів прем'єр-міністр Ірландії Міхол Мартін. За даними моніторингового авіаресурсу AirNav, президентський літак здійснив посадку в міжнародному аеропорту Дублін о 22:47 за ірландським часом.

Пізніше сам Мартін повідомив у соціальних мережах, що зустрів подружжя Зеленських і висловив «непохитну підтримку» народу України, який «захищає свою свободу і демократію». Він також опублікував відео зустрічі в аеропорту.

Це перший візит Володимира та Олени Зеленських до Ірландії. Очікується, що саме в Ірландії секретар РНБО Рустем Умєров має надати Зеленському детальний звіт про переговори з американською делегацією у Флориді. Раніше Умєров анонсував, що представить повну доповідь особисто під час зустрічі в Європі.

Зеленський раніше зазначав, що найбільше дискусій у контексті обговорень «мирного плану» для України викликають три питання.

Honoured to welcome President @ZelenskyyUa and First Lady @ZelenskaUA to Ireland. Our support for the people of Ukraine as they defend their freedom and democracy remains unwavering. 🇮🇪🇺🇦 pic.twitter.com/9KCxuzzZpQ

— Micheál Martin (@MichealMartinTD) December 1, 2025

  • 1 грудня Зеленський окреслив головні пріоритети у мирних переговорах - безпека та незалежність. 
  • У той же день він наголосив, що РФ зазнає рекордних за всю війну втрат на фронті. 
Теги за темою
Володимир Зеленський
Джерело матеріала
loader