Єрмак заблокував Свириденко в месенджерах через підтримку його звільнення, — ЗМІ
Єрмак заблокував Свириденко в месенджерах через підтримку його звільнення, — ЗМІ

Єрмак заблокував Свириденко в месенджерах через підтримку його звільнення, — ЗМІ

Колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак заблокував прем'єр-міністра Юлію Свириденко в месенджерах. Про це повідомила "Українська правда" з посиланням на джерела.

Причиною такого вчинку назвали те, що Свириденко підтримала "заколотників", які виступали за звільнення Єрмака. Та тепер це блокування радше плюс, аніж чорна мітка.

Водночас у владі Свириденко досі багато хто сприймає як протеже Єрмака, проте прем'єрка здивувала в ході "революції" проти ексглави ОП.

Єрмак, за даними видання, після звільнення не залишає території Києва та околиць. Йому вдалося поновити спілкування з президентом Володимиром Зеленським.

  • 28 листопада Андрій Єрмак подав у відставку з посади керівника Офісу президента — у той день, коли НАБУ провело у нього обшук у справі про "плівки Міндіча". Підозру Єрмаку не вручали.
  • ЗМІ з посиланням на Єрмака повідомляли, що він вирішив "йти на фронт", проте поки що екскерівника Офісу президента на війні не бачили.
Теги за темою
Андрій Єрмак
Джерело матеріала
loader
loader