Комендантську годину можуть скасувати: Зеленський допустив послаблення обмежень через енергокризу
Комендантську годину можуть скасувати: Зеленський допустив послаблення обмежень через енергокризу

Комендантську годину можуть скасувати: Зеленський допустив послаблення обмежень через енергокризу

На час надзвичайної ситуації в енергетиці комендантську годину можуть скасувати для частини міст і громад України. Про це заявив Володимир Зеленський, наголосивши, що рішення залежатиме від безпекової ситуації на місцях.

"На час надзвичайної ситуації можемо прибрати комендантську годину для частини міст і громад. Там, де безпекова ситуація це дозволяє, безумовно. Урядовці мають представити відповідні пропозиції. Щоб у будь-який час люди могли отримати всю необхідну підтримку і щоб бізнес міг планувати свою роботу більш раціонально", – зазначив президент.


Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо надзвичайних обставин в енергосистемі країни, окремо зосередившись на складній ситуації в Києві.

Після обстрілу, 13 січня, в столиці істотно зріс дефіцит електроенергії, якого бракує навіть для повноцінного забезпечення об'єктів критичної інфраструктури. В області зафіксовані черги на АЗС за пальним для генераторів, у столиці – зупинка електротранспорту, а в квартирах киян температура повітря становить лише 9°C.

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

Теги за темою
Володимир Зеленський енергетика
Джерело матеріала
loader
loader