/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2Fdf23ad1fcb536fcda1c74c72c5873e5b.jpg)
Британія надає 20 млн фунтів на підтримку енергосистеми України
Уряд Великої Британії 16 січня оголосив про виділення додаткової допомоги в розмірі 20 мільйонів фунтів стерлінгів на підтримку енергетичної інфраструктури України.
Про це йдеться в заяві британського уряду, повідомляє "Європейська правда".
Ці кошти мають допомогти у зміцненні енергетичної безпеки України після жорстоких атак Росії на енергетичний сектор, які посилюються.
Фінансування допоможе задовольнити нагальні потреби в забезпеченні теплом та електроенергією мільйонів сімей, дітей та людей похилого віку після того, як президент Володимир Зеленський оголосив надзвичайний стан в українській енергетиці.
Ці кошти будуть використані для надання життєво важливої екстреної допомоги в ремонті, відновленні, захисті та забезпеченні енергопостачання по всій країні, щоб в суворі зимові умови будинки, лікарні та школи залишалися з електрикою та опаленням.
"Народ України не повинен сумніватися – ми будемо з вами сьогодні, завтра і протягом наступних 100 років, як у себе вдома, так і на міжнародній арені, тому що те, що відбувається в Україні, важливо для всіх нас", – сказав британський прем’єр Кір Стармер.
Крім того, Зеленський раніше заявляв, що розраховує на пришвидшення з боку США і Європа передачі Україні пакетів допомоги після останніх масованих ударів РФ.

