/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Ff5d05ecdfb8313733840dac78c7e57d9.jpg)
До України знову сунуть сильні заморозки: де і коли суттєво опуститься температура
Заморозки / © Associated Press
До Українизнову повернулося похолодання. Заморозки на ґрунті та в повітрі очікуються у багатьох областях.
Про це повідомили в Укргідрометцентрі.
Синоптики попереджають про небезпечні та стихійні метеорологічні явища в Україні впродовж наступних кількох днів.
«Заморозки завдаватимуть шкоди ранньоквітучим плодовим деревам», — зауважують в Укргідрометцентрі.
Заморозки в Україні
Вночі 19 квітня на півночі, а також 20 квітня у північних, східних і більшості центральних областей очікуються заморозки на поверхні ґрунту 0…-3°. Оголошено І рівень небезпечності, жовтий.
Попередження про небезпечні та стихійні метеорологічні явища в Україні / © Укргідрометцентр
Водночас ІІ рівень небезпечності (помаранчевий) оголошено на понеділок, 20 квітня. У Чернігівській, Сумській, Харківській і Полтавській областях у повітрі заморозки 0…-3°.
Попередження про небезпечні та стихійні метеорологічні явища в Україні / © Укргідрометцентр
Похолодання в Україні
Уже в наступні дніУкраїну накриє нове похолодання через удар циклонів.Циклонічні вихори над Білоруссю і Туреччиною принесуть короткочасні дощі, подекуди з грозами. Синоптик Віталій Постригань наголосив, що з посиленим вітром надходитиме сухе арктичне повітря.
У Провідну неділю до Україниприйде ще одна хвиля холоднечі.Посилиться вітер, місцями можливі невеликі дощі, а температура знизиться до +2…+7° вночі та +10…+15° — вдень.
Місяць / © CreditsЧитати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

