/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F183d5054412cef6987743369a395cd31.jpg)
Трамп обговорив із Сі війну в Україні та назвав "прикрим" останній удар РФ
Президент США Дональд Трамп на шляху до Вашингтону підтвердив, що під час поїздки до Китаю обговорював з Сі Цзіньпіном питання війни Росії проти України.
Деталі: Трамп при цьому зазначив, що "це питання, яке ми хотіли б вирішити".
Пряма мова Трампа: "До вчорашнього вечора все виглядало добре, але вчора ввечері вони (Україна – ред.) зазнали серйозного удару".
Він назва це "прикрим", та вчергове висловив упевненість що це (мирні переговори – ред.) станеться.
Що було раніше:.
12 травня, перед вильотом до Китаю, Трамп заявив, що завершення російсько-української війни "вже наближається".
13 травня воєнна розвідка застерігла, що держава-агресор розпочала проти України нову комбіновану повітряну атаку, яка може бути тривалою.
Після цього, внаслідок російського комбінованого удару вночі 14 травня у Києві обвалилась частина багатоповерхового будинку.
Ця атака забрала життя 24 людей, серед яких 3 дітей.

