Україна запропонувала кремлю перемир’я в небі та енергетиці – ОП
Україна запропонувала кремлю перемир’я в небі та енергетиці – ОП

Україна запропонувала кремлю перемир’я в небі та енергетиці – ОП

Президент України Володимир Зеленський пропонує росії домовитися про низку заходів, які можуть стати основою для переговорного процесу. 

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі DW.

За його словами, серед можливих варіантів – запровадження перемир’я щодо ударів по енергетичних об’єктах, припинення атак у повітрі та «замороження» бойових дій на нинішній лінії фронту.

"Можна знайти цілу низку форматів. Плюс пропонується "заморозка війни" по лінії фронту для того, щоб далі вести важкі переговори", – заявив Подоляк.

Він наголосив, що Україна готова розглядати різні підходи до завершення війни, якщо вони можуть привести до реального миру та безпеки.

Раніше Зеленський заявляв про готовність до особистої зустрічі з главою кремля путіним для обговорення найскладніших питань, які потребують політичних рішень.

 
Теги за темою
Росія війна
Джерело матеріала
loader
loader