"Зоря" розгромила "Арсенал" і завершила рік в топ-4 УПЛ

Луганська "Зоря" в рамках 18-го туру української Прем’єр-ліги розбила київський "Арсенал" з рахунком 3:0.

Господарі активніше розпочали поєдинок і на 35-й хвилині заробили право на 11-метровий удар – Дмитро Зозуля зіграв рукою у власному штрафному.

Виконати вирок підійшов Олександр Караваєв і переграв Сергія Сітала з пенальті.

По перерві команда Юрія Вернидуба подвоїла свою перевагу - Артем Громов виявився першим на добиванні і відправив м’яч у ворота суперника.

А до розгрому справу довів Микита Каменюка на 80-й хвилині.

Півзахисник луганчан увірвався до штрафного майданчика киян і акуратно перекинув голкіпера з гострого кута – 3:0.

Зазначимо, що "Арсенал" з 21 жовтня не перемагає в чемпіонаті (нічия та 5 поразок), при цьому пропускаючи голи в кожному матчі.

"Зоря" ж продовжила свою безпрограшну серію в Прем’єр-лізі, яка триває вже 5 турів.

Таким чином, "Зоря" набрала 28 очок та пішла на зимову перерву на четвертій сходинці.

"Арсенал" з 8 пунктами замикає турнірну таблицю УПЛ.