/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2019%2F06%2F10%2Fff0740b2325348bced68c3a1412bb5006a40ef2b.jpg)
В окупованому Криму нові обшуки і затримання
10 червня.
В анексованому Росією Криму вранці у понеділок силовики влаштували чергові обшуки у місцевих жителів, є затримані.
Про це повідомляє в Facebook спыльнота "Кримська солідарність", передає УНН.
"Надійшла інформація про те, що відразу за трьома адресами ведуться слідчі заходи: в місті Алушта - у Ельдара Кантемірова, у селі Строганівка Сімферопольського району - у Ескендера Сулейманова (рідний брат Руслана Сулейманова, затриманого 27 березня 2019 року), у селі Кам'янка Сімферопольського району - інформація з'ясовується.
Ще за однією адресою також ведуться слідчі заходи: Алуштинський район, село Малий Маяк, вулиця Сонячна, 32 - Месутов Руслан", - йдеться у повідомленні.
Пізніше у спільноті повідомили, що обшук у Ескендера Сулейманова завершений.
"Наразі він затриманий, відвезли до відділу УФСБ Росії по "Республіці Крим" та місту Севастополю - місто Сімферополь, бульвар Івана Франка, д.
Обшук проводив слідчий Сергій Махнєв, який очолює слідчу групу у справі "другої Сімферопольської групи", який заявив, що справа Сулейманова буде об'єднана зі справою "другої Сімферопольської групи Хізб ут-Тахрір", - додали у "Кримській солідарності".
У спільноті зазначили, що Ельдара Кантемірова відвезли з міста Алушти в село Зарічне, за місцем прописки, де також наразі проходить обшук.
Також повідомляється, що слідчі заходи відбуваються у селі Ізобільне, Алушта - у будинку Ленура Халілова, голови місцевої релігійної громади.
Також зазначено, що в будинку Різи Омерова, сина Енвера Омерова, затриманого по дорозі в Ростов сьогодні вранці, також ведуться слідчі заходи за адресою місто Білогірськ, вул.
Маяковського, 9.
Також, як повідомляється, у будинку Енвера Омерова - місто Білогірськ, Шевченка, 45/1.
"Відвезли Різу Омерова", - додали у "Кримській солідарності".
Що стосується самого Енвера Омерова, то, як повідомляється, його затримали раніше сьогодні.
"Біля в'їзду на кримський міст сьогодні вночі співробітники ДПС зупинили автомобіль, в якому в Ростов-на-Дону прямували родичі підсудних Сімферопольської групи ХТ, де сьогодні мають відбутися дебати сторін.
Після трьох годин утримання без причин, без складання необхідних процесуальних документів затриманий і доставляється до відділу поліції міста Керч батько Фатми Ісмаїлової Енвер Омеров", - цитують у спільноті слова адвоката Маммета Мамбетова.
Повідомляється, що затриманому Енверу Омерову "стало дуже погано, йому викликали швидку".
"Медики, які прибули, зробили йому уколи і просили не турбувати його, оскільки у нього дуже високий тиск.
Однак співробітники ДПС не дали йому можливості прийти у себе і повезли у відділення поліції", - відзначили в спільноті.
"У діалозі з дочкою Енвера Омерова, Фатмою Ісмаїловою, співробітник ФСБ повідомив про те, що його везуть на вул.
Леніна, 8, у місто Керч.
Дочка Енвера Омерова, яка прибула у відділення поліції міста Керч, не знайшла там свого батька.
Станом на даний момент, вона не знає, де перебуває її батько", - додали у "Кримській солідарності".

