У Вакарчука зробили рішучу заяву щодо мови: "Голос" чинитиме опір"

main image main image

У Вакарчука зробили рішучу заяву щодо мови: "Голос" чинитиме опір"

В партії Святослава Вакарчука заявили, що "Голос" чинитиме опір намірам агресора використовувати мовне питання у гібридній війні.

16 липня набуває чинності закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Партія Вакарчука "Голос" заявила про рішучу підтримку цього закону.

Про це повідомили в пресслужбі політсили.

Зазначається, що члени команди "Голос" долучалися до створення та просування цього закону, тому його ключові положення відображають позицію партії щодо мови.

Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!.

Як заявили у партії, одним із важливих завдань "Голосу" в новому парламенті буде захист положень закону, адже він створює умови для розвитку української мови, що є принциповим для консолідації країни.

"У команді "Голосу" – люди, добре відомі своїми ініціативами на підтримку й захист мови: Святослав Вакарчук пропагував українську мову та музику на весь світ, Сергій Притула запустив перше і найбільше україномовне гумористичне шоу та популяризує українську книгу, Анастасія Розлуцька організувала безкоштовні курси української мови у відповідь на активність русифікаторів.

Уся команда партії стоїть на позиціях захисту й розвитку української мови", – йдеться у повідомленні.

"Голос" чинитиме опір намірам агресора використати мовне питання у гібридній війні та спробам "захистити" російськомовних українців, підсумували у партії.

відомий український ведучий Сергій Притула після серйозного перелому ноги та операції йде на поправку.