На кордоні з Польщею затримали бельгійця, який торгував українками. Намагався вивезти трьох українок у сексуальне рабство за кордон

На кордоні з Польщею затримали бельгійця, який торгував українками. Намагався вивезти трьох українок у сексуальне рабство за кордон

У пункті пропуску «Краківець» на кордоні з Польщею 15 липня під час проходження прикордонного контролю виявлено та затримано організатора каналу торгівлі людьми.

Громадянин Бельгії намагався вивезти трьох громадянок України віком від 27-ми до 38-ми років за кордон з метою сексуальної експлуатації.

Спецоперацію із затримання здійснювали співробітники Південного регіонального управління Держприкордонслужби у взаємодії зі співробітниками УБЗПТЛ та СУ ГУНП в Одеській області під процесуальним керівництвом прокуратури Одеської області, повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Затримання торговця жінками відбулося у ПП «Краківець».

Чоловік через мережу Інтернет підшуковував для місцевих борделів молодих українок з уразливих категорій.

Відбирав жінок за фотографіями, обіцяв за роботу, що полягала в наданні сексуальних послуг, 200 євро за годину.

Усі витрати, пов’язані з виїздом жінок до Бельгії, організатор брав на себе з умовою відшкодування з їхньої першої зарплатні, йдеться у повідомленні Нацполіції.

У правопорушника були вилучені телефони, банківські картки, записна книжка, автомобіль та інші речові докази його злочинної діяльності.

Наразі в рамках розпочатого за ч.

2 ст.

149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) кримінального провадження з чоловіком проводяться невідкладні слідчі дії.

Детальніше про подію
Иностранец вербовал украинок для секс-рабства
Иностранец вербовал украинок для секс-рабства в Бельгии
Бельгиец продавал украинок в сексуальное рабство