Українські паралімпійці завоювали три медалі на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Українська паралімпійська збірна завоювала три медалі на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який проходить в Нур-Султані (Казахстан).

Українці здобули одне "золото" та дві "бронзи".

Читай Знай.

ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!.

Золото виборола Мар'яна Шевчук, яка у ваговій категорії до 55 кг підняла 128 кг одразу у другій спробі і здобула чемпіонський титул.

"Бронзові" нагороди отримали Лідія Соловйова (вагова категорія до 50 кг, результат - 111 кг) та Раїса Топоркова (вагова категорія до 67 кг, результат: 123 кг).

Таким чином, збірна України завоювала на ЧС вже п'ять медалей, три з яких - золоті.

Як раніше повідомляв Знай.

ua, президент України Володимир Зеленський зустрівся українськими спортсменами, які виграли медалі на чемпіонатах світу та Європейських іграх.

Про це повідомляє сайт глави держави.

Також Зеленський зустрівся з футболістами збірної України U-20, які під керівництвом Олександра Петракова виграли чемпіонат світу в Польщі.

У фіналі українці обіграли збірну Південної Кореї.

Україна вперше в історії виграла Мундіаль.

Згідно з указом президента, всі гравці молодіжної збірної отримали ордени "За заслуги" III ступеня.

Не залишилися без нагород і тренери команди - їм присвоїли звання "Заслужених працівників фізичної культури і спорту України".

Також на зустрічі з президентом були українські дзюдоїсти Дар'я Білодід та Георгій Зантарая, боксер Олександр Хижняк та інші спортсмени, які брали участь в Європейських іграх та інших спортивних турнірах.

ua, українські дзюдоїсти завоювали золото на Європейських іграх-2019.