Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

Президент України Володимир Зеленський 19 липня підписав указ про створення умов для розвитку і підвищення якості автомобільних доріг в Україні.

про це повідомляє прес-служба президента.

Так, за результатами робочої наради щодо стану дорожньої інфраструктури в п'ятницю Зеленський видав указ, який передбачає низку заходів, спрямованих на створення безпечних і комфортних умов для учасників дорожнього руху, розвиток мережі якісних доріг, формування сприятливих умов для бізнесу.

"Зокрема, до 1 січня 2020 року Кабінет Міністрів має забезпечити перегляд кваліфікаційних критеріїв, фінансових і технічних вимог до учасників публічних закупівель відповідно до найкращих світових практик.

Крім того, мають бути створені умови для використання новітніх технологій та матеріалів під час будівництва, реконструкції, ремонту доріг, переглянуті відповідні нормативно-технічні документи з метою забезпечення європейської якості автомобільних доріг", - зазначається в повідомленні.

До того ж замовники мають залучати на конкурсній основі незалежного інженера-консультанта у сфері дорожнього будівництва (FIDIC) на етапах закупівель, виконання робіт, гарантійного обслуговування будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг.

Упоминаемые персоны
Количество упоминаний за последние 24 часа
Володимир Зеленський 5 згадок Володимир Зеленський
Детальніше про подію
Зеленский распорядился создать условия для повышения качества украинских дорог
Дороги покращились: з'явився указ президента про якісні автошляхи
Стаття