Фантастичні фотографії першого космічного готелю: «задоволення не з дешевих»

main image main image

Фантастичні фотографії першого космічного готелю: «задоволення не з дешевих»

Неймовірні фото першого в світі космічного готелю Всі ми давно чекаємо літаючих машин і особистих космольотів, але футуристичне майбутнє рухається значно непомітнішими кроками, ніж нам хотілося б.

Але тим не менш, перші начерки в стилі фантастичних фільмів все ж є. Orion Span – американська компанія, яка недавно оголосила про грандіозні плани запустити на орбіту землі перший космічний готель для туристів.

Проект отримав назву Aurora Station – повноцінний готель класу люкс в космосі.

Причому статися це має зовсім скоро, за словами по засновника компанії Orion Span Френка Бангера, перших туристів станція прийме вже у 2021 році.

Щасливчики, яким вдасться потрапити «на борт» готелю зможуть спостерігати 16 сходів і заходів на добу, а також насолоджуватися видами Землі з висоти в 480 км і відчути своїм тілом ефекти мікрогравітації.

Однак це задоволення буде не дешевим – 12 діб на борту Aurora Station обійдуться відвідувачам в 9,5 мільйона доларів.

Від води можна померти: як пити правильно Здоров'я Раніше також ми публікували неймовірні фотографії найпопулярніших крижаних готелів світу.

У теплу пору року багатьом не вистачає снігу, а взимку літнього тепла і сонця – така вже людська натура.

Але є люди, які обожнюють холод або просто незвичайний екстремальний відпочинок, до якого з упевненістю можна віднести перебування в льодовому готелі.

Спати на льодовій ліжку у верхньому одязі, в спальнику, натягнувши шапку на вуха, і в рукавицях – хіба це не круто? Якщо ви в захваті від однієї лише думки про такий відпочинок, то ці фото для вас. Також нещодавно в Мережу потрапили фотографії покинутого американського аквапарку Walt Disney World.

У далекому 1976-го року в Орландо відкрився перший аквапарк Walt Disney World.

У кращі роки свого життя він міг похвалитися шістьма водними гірками, озером з пісочним дном, підводного річкою та іншими розвагами. Пропрацював він всього чверть століття, після чого був закритий власником.

Відомий фотограф СЕФ Лоулесс відправився в покинутий аквапарк, щоб розглянути його ближче.