Fitch підвищило рейтинг «Укрзалізниці»

Fitch підвищило рейтинг «Укрзалізниці»

18:45, 12 вересня 2019.

Транспорт.

За словами Кравцова, в офіційному релізі Fitch говориться, що «Фінансово-господарські показники діяльності «Укрзалізниці» надають впевненості інвесторам у стабільності компанії.

Fitch підвищило рейтинг УЗ / фото УНІАН.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило рейтинг «Укрзалізниці» до рівня «B» (позитивний - УНІАН) з «B-».

«Fitch Ratings слідом за сувереном підвищує рейтинг «Укрзалізниці».

Рівень «В» є, і саме УЗ - перша українська державна компанія, яка отримала таке підвищення від провідного рейтингового агентства», - написав він.

Кравцов зазначив, що уряд зробив низку системних і професійних кроків.

«Завдяки цьому Україна, а слідом і компанія, отримали підвищення кредитного рейтингу.

Ми даємо позитивний сигнал для інвесторів, особливо в контексті можливостей залучення додаткового фінансування в модернізацію і розвиток залізниці», - написав він.

За словами Кравцова, в офіційному релізі Fitch зазначається, що «Фінансово-господарські показники діяльності «Укрзалізниці» додають впевненості інвесторам у стабільності компанії.

Як повідомляв УНІАН, раніше Fitch Ratings опублікувало очікуваний пріоритетний незабезпечений рейтинг "B- (EXP)" планованих облігацій Rail Capital Markets Plc для "Укрзалізниці", що є участю в кредиті з орієнтовним терміном погашення в 2022-2024 роках.

#Укрзалізниця#Fitch.

Упоминаемые персоны
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy