Гончарук зустрівся з делегацією ЄБРР: говорили про збільшення обсягів кредитування

main image main image

Гончарук зустрівся з делегацією ЄБРР: говорили про збільшення обсягів кредитування

КИЇВ.

12 вересня.

УНН.

Сьогодні, 12 вересня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на чолі з Віце-президентом Аланом Пію, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби КМУ. “Радий вітати наших надійних партнерів у Києві.

Фактом є те, що ЄБРР лишається найбільшим інституційним інвестором в Україні — Банк акумулював у розвиток нашої країни понад 13,5 млрд євро за роки незалежності”, — заявив голова уряду.

За його словами, основним завданням співпраці наразі є збільшення обсягів кредитування завдяки реалізації масштабних проектів з модернізації енергетичного сектору, транспортної і міської інфраструктури, банківського сектору.

“Є чітке розуміння того, що завдяки злагодженій співпраці із керівництвом ЄБРР цей рік може стати рекордним для Банку в Україні із загальним обсягом інвестицій у понад 1 млрд євро”, — резюмував Прем’єр-міністр.

Варто зазначити, що станом на вересень 2019 року сукупний обсяг виділеного ЄБРР Україні фінансування для проектів державного сектору економіки України та муніципальних проектів становить близько 13,57 млрд євро в рамках 433 проектів.

Упоминаемые персоны
Олексій Гончарук 7 згадок Олексій Гончарук
Детальніше про подію
Гончарук заявил о расширении сотрудничества с ЕБРР в будущем
Гончарук заявив про розширення співпраці з ЄБРР у майбутньому
Гончарук анонсував розширення співпраці з ЄБРР