Українці переходять на екзотичні овочі

main image main image

Українці переходять на екзотичні овочі

Про це розповів засновник компанії «Стодола Щира Їжа» Ян Островський, передає agroportal.uа. «Продовжуємо збирання, нелегка це справа, цих малюків збирати в густих ліанах.

На смак цей овоч як огірок з післясмаком лайма.

Як на мене, то свіжий він для нас має нетрадиційний смак, хоча в Штатах, бачу по інстаграму, його додають в салати.

А от при маринуванні овоч стає близьким до звичайного огірка, тому мені і цікавий, як бебі овоч в банці», — розповідає Ян Островський. За його словами, мексиканський кавуновий огірок він вирощує в тестовому режимі другий рік — невелику кількість в різних умовах, відкритий і закритий грунт, через розсаду і прямий висів.

Зазначає, що урожайність вже краща, ніж минулого року, але є ще над чим працювати.

Наприклад, цього року багато рослин втратили через ураган з градом, тому вже прийняте рішення — наступного року вирощувати овоч лише в теплиці. «Поки що продукцію з мексиканського кавунового огірка ще не продавали, випробовуємо різні маринади і возимо на виставки за кордон, вивчаю ринок та попит на даний продукт.

Можливо, цього року дамо невелику партію на Гудвайн.

Плануємо виставляти продукт на виставках Anuga і Biofach.

Якщо буде реальний інтерес, на наступний рік ризикну на об»єм побільше.

Місце для подібної екзотики є», — зазначає Ян Островський і додає, що на даному етапі головне, навчитись виходити в хорошу урожайність і правильно переробляти через маринування, ну в потім активно просувати на ринок. Крім мексиканського кавунового огірка господарство вирощує бамію, чорний корінь скорцонера, різнокольорові фізаліси, перці та томати черрі.

Тож «Стодола Щира Їжа» є чим здивувати гурманів. Нагадааємо, Єврокомісія дозволила Україні експортувати овочі і фрукти до ЄС.