Чумак анонсував реформу військової прокуратури

main image main image

Чумак анонсував реформу військової прокуратури

Головний військовий прокурор Віктор Чумак вважає, що трьох місяців має вистачити для того, щоб у рамках реформи військової прокуратури реорганізувати її у спеціалізовану прокуратуру протидії злочинам у сфері національної безпеки і оборони.

Таку думку він висловив у вівторок, 17 вересня, під час засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності.

«Військова прокуратура буде реформовуватися не відразу, не одномоментно, а в термін, визначений наказом генерального прокурора.

Загальні строки визначені генеральним прокурором.

Тому що якраз-таки вся реформа починається з 1 січня, два з половиною місяці, — це той граничний термін, коли ми повинні починати формувати вже нову структуру..

А взагалі-то, я вважаю, що до трьох місяців буде абсолютно нормальний строк для того, щоб перевести прокуратуру в спеціалізовану прокуратуру протидії злочинам у сфері національної безпеки і оборони», - зазначив Чумак.

Водночас він підкреслив, що за необхідності у процесуальному порядку деякі терміни реформи військової прокуратури можуть бути змінені.

Як повідомлялось, 11 вересня генеральний прокурор України Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака головним військовим прокурором.

До слова, 2 вересня генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади головного військового прокурора Анатолія Матіоса, який обіймав цю посаду з 2014 року.

Упоминаемые персоны
Руслан Рябошапка 7 згадок Руслан Рябошапка
Детальніше про подію
Чумак: Трех месяцев должно хватить для реорганизации военной прокуратуры
Головний військовий прокурор Віктор Чумак каже, що трьох місяців вистачить для реорганізації військової прокуратури
Чумак назвал сроки реформы военной прокуратуры