20:31, 18 вересня 2019.

Політика.

Водночас українська сторона не має принципових заперечень по суті так званої "формули Штайнмаєра" щодо місцевих виборів.

Раніше з'явилася інформація, що Україна дала згоду на так звану "формулу Штайнмайера" / фото УНІАН.

Реалізація так званої "формули Штайнмаєра" можлива після повного припинення вогню, виведення окупаційних військ і техніки, забезпечення умов для роботи Центральної виборчої комісії і повернення контролю над окупованою частиною українського кордону на Донбасі.

Про це у Facebook повідомила прес-секретар представника України у ТКГ, екс-президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Представник України в ТКГ зазначив, що українська сторона не має принципових заперечень по суті так званої формули Штайнмаєра щодо місцевих виборів", - наголосила прес-секретар Кучми.

"Однак реалізація цієї формули можлива лише за умови виконання наступних пунктів: повне припинення вогню; забезпечення ефективного моніторингу СММ ОБСЄ на всій території України; виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки; розведення сил та засобів вздовж всієї лінії зіткнення; забезпечення роботи Центральної виборчої комісії України, українських політичних партій, ЗМІ та іноземних спостерігачів; встановлення контролю за непідконтрольною Україні ділянкою українсько-російського кордону та виконання інших пунктів, передбачених українським і міжнародним законодавством та Мінськими угодами", - зазначила Оліфер.

Як повідомляв УНІАН, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко повідомив про те, що він дав згоду на так звану "формулу Штайнмайера" щодо врегулювання ситуації на окупованій частині Донбасу.

#Штайнмаєр#Кучма#війна на Донбасі.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны
https://m.me/nakolinaperedukrainoy