16:15, 18 вересня 2019.

Міністр наголосила, що питання розвитку дошкільної освіти та створення гідних умов роботи для працівників є пріоритетом для міністерства.

Місць для дошкільнят бракує як у містах, так і в селах / фото прес-служба ТОДА.

В Україні 34 тисячі дітей дошкільного віку не мають можливості відвідувати дитячий садок через відсутність вільних місць.

Про це заявила міністр освіти та науки Ганна Новосад на зустрічі з уповноваженим президента з прав дитини Миколою Кулебою, повідомили у прес-службі глави держави.

Зазначається, що особливу увагу на зустрічі сторонами було приділено питанням розвитку дошкільної освіти, зокрема доступу дітей до закладів дошкільної освіти.

«Діти мають приходити у школу підготовленими, а це – завдання дошкільної освіти.

Але наразі 34 тисячі дітей у країні не мають можливості відвідувати дитячий садок через відсутність вільних місць.

Це стосується і великих міст, і сіл.

Тому питання розвитку дошкільної освіти та створення гідних умов роботи для працівників є пріоритетом для міністерства», – зазначила Новосад.

Кулеба наголосив, що вкладання коштів у ранній розвиток дитини – це інвестиції в майбутнє, бо саме у дошкільному віці формуються базові особистісні якості.

«Дошкільна освіта має відповідати потребам дитини та забезпечувати дотримання її найкращих інтересів», – наголосив уповноважений президента з прав дитини.

Також під час зустрічі обговорили перспективи розвитку середньої освіти, запровадження профільної середньої освіти, реформування інтернатних закладів, забезпечення закладів освіти транспортом, харчування дітей у школах.

Як повідомляв УНІАН, у Харкові після тривалого лікування померла одномісячна дівчинка.

За словами матері немовля, дівчинка потрапила до лікарні після того, як вона впустила на неї мобільний телефон.

#діти#дитсадок.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy