Діяльність народного депутата від "Слуги народу" Олександра Ткаченка позитивних оцінок у суспільстві не отримає і не викличе.

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я думаю, це абсолютно об'єктивно відіб`ється на підтримці влади, тому що Ткаченко, як голова комітету, як один із членів команди Зеленського, сьогодні здійснює діяльність, яка, звісно, позитивних оцінок у суспільстві не отримає і не викличе з однієї простої причини: в цій ситуації, і це було правильно зазначено, зокрема й нашими депутатами, які звернулися і до НАБУ, і до ДБР, про порушення кримінального переслідування Ткаченка, я вважаю, законного й обґрунтованого, з урахуванням того, що тут є серйозна, причому вже підтверджена багато в чому, корупційна складова", – сказав він.

Медведчук наголосив, що йдеться про елементарну корупцію в інтересах Ткаченка.

"Можете собі уявити: зараз він голова комітету, а завтра він може стати (і ми вже знаємо, що для цього є реальні, вагомі підстави так стверджувати) главою адміністрації в місті Києві.

Можете собі уявити, людину, яку звинувачують у корупції, сьогодні може бути призначено на високу посаду: керівника міста Києва.

Як до цього поставляться кияни? Яку оцінку дадуть наші українські громадяни?" – зазначив політик.

Медведчук також вважає, що Ткаченко повинен відповідати згідно з законом, і його не повинні пропонувати як претендента на високу посаду, як претендента на цю посаду.

Він повинен отримати правову оцінку своєї діяльності.

"Тому що подібні дії з його боку, вони не просто кидають тінь, це звинувачення не Ткаченка.

Це звинувачення Зеленському та його команді: що прийшли люди, які нічим не відрізняються у своїх діях від тієї команди, яку було відправлено у відставку в результаті президентських і парламентських виборів.

Ці люди прийшли до влади, ці люди сьогодні намагаються, зокрема й через законодавчу владу, через монобільшість у ВР, проводити ті закони і ту політику, яка вигідна особисто їм, а не українському народу", – сказав він.

Медведчук додав, що ця політика жодним чином не впливає на поліпшення рівня добробуту або рівень доходів простих українців.

"Вона впливаєте на рівень доходів, але окремих осіб.

У цьому випадку той законопроект, який було пролобійовано, який було проведено, керівництво з проведення голосування якого здійснював Ткаченко, - це закон на збільшення і поліпшення доходів особисто його і його наближених.

Тому, звісно, подібна політика, я впевнений, якщо не сьогодні, то завтра знайде об'єктивне відображення на авторитеті влади загалом, зокрема й через цей конкретний вчинок", – впевнений політик.

Як повідомлялося, депутати "Опозиційної платформи – За життя" вимагають від ДБР і НАБУ розслідувати корупційні дії Олександра Ткаченка в питанні приватизації Одеської кіностудії.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy