Про це попереджають експерти компанії UKRAVIT і радять приділити захисту посівів озимини від хвороб особливу увагу.

«Восени озимі зернові потерпають від борошнистої роси, септоріозу, іржі, церкоспорельозної та гельмінтоспоріозної гнилей; на ріпак озимий же чатують борошниста роса, фомоз, склеротиніоз, альтернаріоз, циліндроспоріоз, — розповідає керівник агрономічного департаменту компанії UKRAVIT Олександр Мигловець.

— Окрім прямої шкоди, за несвоєчасного чи недостатнього контролю їх збудники можуть перезимовувати на культурних рослинах, рештках бур’янів чи падалиці зернових і продовжувати шкодити озимині вже після відновлення вегетації.

Тому для максимального захисту рекомендую вже з осені застосовувати контактно-системні фунгіциди: за рахунок різних механізмів дії діючих речовин вони контролюють максимально широкий спектр хвороб озимих зернових і ріпаку та забезпечують культурним рослинам пролонгований захист».

Щоб гарантовано захистити свої посіви, він радить застосовувати фунгіцид Дезарал Екстра (карбендазим, 250 г/л + флутриафол, 125 г/л).

Препарат характеризується профілактичними та лікувальними властивостями.

За рахунок поєднання діючих речовин контактної та системної дії він забезпечує високу ефективність проти комплексу найшкідливіших збудників грибкових хвороб на тривалий термін.

Рекомендована норма застосування для посівів озимих зернових культур — 0,6-1,0 л/га, для ріпаку озимого — 0,6-0,8 л/га.

Препарат можна вносити як за перших ознак прояву хвороб, так і профілактично.

Олександр Мигловець відмічає, що зручним є й те, що фунгіцид сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами, окрім лужних, тож може застосовуватись у бакових сумішах.

Це в поєднанні з високою ефективністю дії робить Дезарал Екстра економічним і рентабельним рішенням для захисту посівів озимих зернових та ріпаку від хвороб.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy