Незважаючи на те що переважна більшість користувачів Android спокійнісінько живуть собі без оновлень, виходу нових версій багато з них радіють навіть більше, ніж власного дня народження.

Чому так відбувається, особисто я сказати важко, але ті, кому оновлення гарантовано не світить, все одно збирають витоку і вивчають всі подробиці нової версії ОС з такою ретельністю, ніби від цього залежить їх подальше життя.

Крім власне назви і самого факту існування цієї версії ОС, який зазвичай тримається потай до моменту офіційної презентації, сайт розкрив і ключові нововведення.

Що нового в Android 11.

Поведінкові зміни: буде перероблена методика обробки додатків, запущених під Android 11;.

Зміни безпеки: будуть додані нові засоби забезпечення конфіденційності користувачів і їх даних;.

Системні зміни: буде додана підтримка нових API, інструментів обміну даними, а також нові механізми обробки біометричної інформації.

Інтерфейсні зміни: буде додана поглиблена підтримка смартфонів зі складними дисплеями і доопрацьована методика обробки їх інтерфейсу.

Проте, за ним можна зрозуміти, в якому напрямку буде розвиватися операційна система весь наступний рік.

Очевидно, що розробники вирішили зробити платформу, по-перше, більш безпечної, інтегрувавши додаткові захисні механізми, а, по-друге, більш приватній, очевидно, за рахунок нових інструментів біометричної ідентифікації.

Безпека Android 11.

Одним з нововведень, спрямованих на підвищення безпеки користувачів, очевидно, стане механізм Scoped Storage.

Він дозволить розділити вбудоване сховище смартфона на кілька незалежних осередків за кількістю встановлених додатків.

Вони будуть ізольовані один від одного і не дозволять одній програмі претендувати на отримання інформації з іншої.

Це дуже важливо, тому що зараз такої можливості немає і шкідливий софт може зазіхати на конфіденційну інформацію, до якої мають доступ доброякісні додатки.

Адже для цього недостатньо просто навчити систему виробляти їх оцифровку, потрібно ще й навчити її підтверджувати справжність, не кажучи про те, щоб захистити їх від несанкціонованого доступу.

Правда, як саме це буде реалізовано – і чи буде взагалі, – поки незрозуміло.

Коли вийде Android 11.

Plus, Samsung і так далі.

За цей час оновлення протестують у всіх площинах, що дозволить своєчасно виявити всі баги і виправити їх до виходу релізной версії.

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом
https://m.me/nakolinaperedukrainoy