Партія "Голос" презентувала стратегію деокупації Донбасу та Криму
Партія "Голос" презентувала стратегію деокупації Донбасу та Криму

Партія "Голос" презентувала стратегію деокупації Донбасу та Криму

Сьогоднішній наш план "холодної деокупації" - це насправді план для обговорення, багато чого в ньому можна змінювати.

Але цей - серйозний, заснований він на фундаментальному принципі збереження українських життів.

Заявив лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук на презентації щодо відновлення територіальної цілісності України.

Додав, що вони пропонують мир на українських умовах."Ми назвали його "План холодної деокупації".

"Холодної", бо маємо надію, що саме таким способом, без гарячої фази, ми можемо наблизитися до розв'язання складної проблеми відновлення територіальної цілісності України у повному обсязі…І Донбас, і Крим - це невід'ємна територія України.

І ми не маємо права розмінювати одне на одне.

"Деокупації" - бо віримо, що нашою кінцевою метою є повернення всіх територій і повернення до мирного життя всіх українських громадян", - сказав Вакарчук."Кінцем війни завжди є перемога, а під перемогою ми розуміємо повернення людей і територій.

Мінські угоди теоретично обіцяють нам відновлення територіальної цілісності з фактичним позбавленням суверенітету над частиною території", - додав голова фракції партії у парламенті Сергій Рахманін.

План "Голосу", який партія розглядає як альтернативу наявним домовленостям, в загальних рисах передбачає такі етапи:- Припинення вогню на всій "лінії фронту" ()розмежування) – не менше 6 місяців, бажано року;- Демілітаризована зона та міжнародна поліцейська місія;- Початок роззброєння;- Створення умов для деокупації;- Початок деокупації та тимчасова міжнародна адміністрація;- Завершення деокупації та початок реінтеграції Донбасу;- Перші вибори на звільнених територіях;- Повернення Криму.

com/embed/4W7P15ank3o@Повернення територій Л/ДНР під контроль України силовим шляхом (відновлення військовою силою контролю України над територіями ДНР і ЛНР) підтримують лише 20% громадян.

Проти цього виступають 56%.

Источник материала
loader
loader