Коронавірус в Україні: у Львівській області померла жінка
Коронавірус в Україні: у Львівській області померла жінка

Коронавірус в Україні: у Львівській області померла жінка

У Львівській області помер третій пацієнт із новою коронавірусною інфекцією.

Про це заявив в.

директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько, повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

"68-річна жінка померла сьогодні вночі.

У пацієнтки були наявні супутні захворювання, онкологія", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, тиждень тому результати тесту підтвердили зараження коронавірусом, жінка проходила лікування у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні.

Станом на 9 квітня, у лікарні з коронавірусом перебувають 87 осіб, на самоізоляції - 356 осіб.

За увесь час виписано - 120 пацієнтів.

Стан більшості хворих - середньої важкості.

У 11 пацієнтів стан важкий, 1 особа - на апараті ШВЛ.

Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

Але це не стосується заходів державної необхідності.

Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордони.

Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено.

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня.

3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19.

Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області.

Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії.

Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом.

Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні.

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях.

Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше.

За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.

Приєднуйтеся до ТСН.

ua у Telegram!.

Источник материала
loader
loader