"Мрія" привезла до України медичний вантаж і претендує на новий світовий рекорд
"Мрія" привезла до України медичний вантаж і претендує на новий світовий рекорд

"Мрія" привезла до України медичний вантаж і претендує на новий світовий рекорд

Облетівши пів Європи, українська "Мрія" вперше від початку епідемії коронавірусу доправила медичний вантаж і в Україну. Найбільший транспортний літак приземлився під Києвом на аеродромі в Гостомелі, йдеться у ТСН.12:00.

До цього він свій перший рейс після ремонту здійснив всередині квітняз Китаю до Польщі, до Франції. І став грандіозною подією: місцевій владі довелося звертатися до людей, аби ті не бігли до аеропорту подивитися на транспортного гіганта і не зривали карантин. До України літак доправив медичне устаткування, захисні окуляри та маски для медиків і для аптек. На злітній смузі медичний вантаж зустрів президент України Володимир Зеленський. На завтра "Мрія" знову летить до Китаю і привезе медвантаж у Німеччину, а всередині травня – знову рейс для України.

"Наша "Мрія" привезла до України 12 мільйонів масок, як для лікарень, так і для аптечних мереж. Також привезли близько 260 тисяч захисних окулярів для медиків і більше 100 тисяч захисних костюмів п’ятого рівня захисту. Хочу подякувати всьому екіпажу", - зазначив Зеленський.

"Мрія", яка вже встановила кілька світових рекордів, претендує на ще один – цього разу не вантажопідйомність, а об’єм вантажу – це близько 1300 кубічних метрів вантажу.

"Я думаю, ми за переміщуваним обсягом вийдемо на рекорд, який, можливо, може потрапити і до книги рекордів Гіннесса", - каже президент ДП "Антонов" Олександр Донець.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусупочали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Источник материала
loader
loader