У Лаврі спростували інформацію про зараження коронавірусом всіх священників
У Лаврі спростували інформацію про зараження коронавірусом всіх священників

У Лаврі спростували інформацію про зараження коронавірусом всіх священників

У Києво-Печерській лаврі спростували інформацію про зараження коронавірусною  інфекцією COVID-19 всіх священників.

Про це заявив у коментарі hromadske митрополит Климент.

За його словами, інформація, яку розповсюдило видання "РБК" неправдива.

"Я говорив інакше, я говорив про те, що практично всі, хто заразилися в Києво-Печерській лаврі, вже майже одужали", - пояснив він.

Точну кількість інфікованих священників у лаврі митрополит назвати не може, бо аналізи роблять державні клініки.

"Я знаю, що десь приблизно у лікарні лежало загалом 15-20 чоловік, у них були різні форми пневмонії, але переважна більшість виписалася, там ще кілька чоловік залишилося", - розповів Климент.

Також він зазначив, що всі кого не госпіталізували захворювання перенесли у легкій формі, їхній стан не погіршувався, але скільки їх, Климент сказати не може.

 "Ці дані можуть озвучити медичні працівники, які роблять ці аналізи. Лікарі брали аналізи у всіх в лаврі, звичайно ж, що вони лікували не всіх, і не в усіх були позитивні аналізи. Огляд пройшли всі монахи, але хворіли не всі", - наголосив Климент.

Також він підтвердив, що настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло одужав і виписаний з лікарні.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусупочали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Источник материала
loader
loader