Про це вона сказала під час спільної дискусії із головною редакторкою української редакції Всесвітньої служби «Голос Америки» Мирославою Ґонґадзе та головною редакторкою «Української правди» Севгіль Мусаєвою.
«Цілий день Богдан витратив на те, щоб ходили по різних правоохоронних органах, щоб у нього хтось прийняв заяву про вчинення злочину.
Якщо поліція вчинила злочин, це розслідує Державне бюро розслідувань, але потрібно викликати поліцію, вона передає справу ДБР.
Богдан викликав на місце поліцію, вона не прийняла у нього заяву, потім слідчо-оперативна група – вона не прийняла заяву, потім відправили у територіальний відділ ДБР, там сказали, що це не там.
Він витратив годин 15, щоб нарешті дати якісь свідчення.
Це ще зі швидкою, бо він отримав травми від поліцейських, і так далі», - розповіла Настя Станко.
За її словами, прикро, що керівництво намагається знайти цьому інциденту «дуже цікаві пояснення» замість того, щоб вибачитись та пообіцяти встановити справделивість.
«Кілька поліцейських могли повестись неадекватно – і це міг бути людський фактор, але те, що їх захищає керівництво, – це вже не людський фактор», - зазначила журналістка.
Він вів прямий ефір під Кабінетом Міністрів - висвітлював акцію протесту підприємців, які виступали проти затверджених обмежень під час карантину.
До журналіста та його співведучого підійшли патрульні, які сказали залишити «зелену зону» Маріїнського парку.
Після цього вони напали на журналістів та зламали стабілізатор.
Пан Кутєпов розповів, що під час сутички з поліцією отримав ушкодження: «Повалили на землю.
Я отримав кілька штурханів.
Тут такі мікро синячки, то єрунда, подряпини.
Але юристи радять зняти, щоб зафіксувати як легкі тілесні ушкодження».
Речник МВС Артем Шевченко заявив, що треба детально розібратися в інциденті з нападом на Кутєпова.
«Знаючи Богдана Кутєпова нічого не можу сказати, окрім того, що треба точно детально з’ясувати всі обставини пригоди», — сказав він.
Начальниця управління комунікації Національної поліції Оксана Блищик повідомила «Детектору медіа», що правоохоронці встановлюють обставини інциденту.
Пізніше стало відомо про початок службового розслідування.
Поліцейських на час його проведення відсторонили від роботи.
Слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань розпочали досудове розслідування за фактом перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувались насильством (ч.
2 ст.
365 Кримінального кодексу України).