У Польщі перенесли вибори президента
У Польщі перенесли вибори президента

У Польщі перенесли вибори президента

7 травня, 2020, 11:05.

.

Вибори президента Польщі, заплановані на 10 травня, не відбудуться у визначений термін через пандемію коронавірусу.

Як повідомляє РАР, про це йдеться в заяві лідера правлячої партії Закон і справедливість Ярослава Качинського і його партнера по коаліції, лідера політичного об'єднання Згода Ярослава Говіна.

"Спікер Сейму оголосить про нові президентські вибори у перший можливий термін", - йдеться в заяві.

Її автори вказали, що це рішення було ухвалене «через відмову опозиції прийняти всі конструктивні пропозиції, що дають можливість провести вибори президента цього року у встановлені в конституції терміни».

Як зазначили Качинський і Говін, нові вибори вирішено провести в заочній формі - поштою.

Раніше Сенат Польщі (верхня палата парламенту) відхилив законопроект про проведення голосування на виборах президента поштою.

Кандидатом від правлячої партії на президентських виборах виступає нинішній глава держави Анджей Дуда, він лідирує в опитуваннях громадської думки.

Дуда займає пост президента Польщі з 2015 року.

Теги по теме
Коронавирус Польща выборы
Источник материала
loader
loader