Ювілейна нічия: "Олімпік" двічі вів у рахунку, але не зміг перемогти "Маріуполь"

Донецький "Олімпік" не зміг обіграти "Маріуполь" у матчі 25-го туру УПЛ. Гра відбулася у Києві на стадіоні "Динамо" імені Лобановського і завершилася з рахунком 2:2.

Гості двічі відігравалися по ходу гри.

Олімпійці вийшли вперед на 16-й хвилині завдяки точному удару Віталія Балашова.

Кілька хвилин потому у спірному епізоді головний арбітр не призначив пенальті на користь "Олімпіка": м'яч у штрафному "Маріуполя" влучив у руку Олексію Бикову - на повторі це чітко видно.

олімпік - маріуполь рука
ТК Футбол

Проте свій шанс отримали гості. На 35-й хвилині Сергій Чоботенко головою закинув м'яч у сітку після розіграшу стандарту.

У кінцівці поєдинку "Олімпік" знову вийшов уперед - Андрій Кравчук відправив м'яч у порожні ворота на 82-й хвилині. Та "Маріуполь" знову відігрався . Тепер після стандарту відзначився Олексій Кащук.

• 2:2 - і це ювілейна, 50-та, нічия для "Олімпіка" в УПЛ.

• "Олімпік" залишається на передостанньому місці у турнірній таблиці. "Маріуполь" - на 8-му.

• В УПЛ було введено плейоф за місце у Лізі Європи. Його розігруватимуть 5-8 команди у турнірній таблиці.