Під будівлею суду, де обирають запобіжний захід Стерненко, протестувальники запалили фаєри і димові шашки
Під будівлею суду, де обирають запобіжний захід Стерненко, протестувальники запалили фаєри і димові шашки

Під будівлею суду, де обирають запобіжний захід Стерненко, протестувальники запалили фаєри і димові шашки

У Києві під будівлею Шевченківського районного суду, де обирають запобіжний захід колишньому лідеру одеського осередку "Правого сектора" Сергію Стерненко, протестувальники запалили фаєри і димові шашки. Про це повідомляє кореспондент "Укрінформу".

Повідомляється, що площа перед судом заповнена людьми, там зібралося кілька сотень активістів. Також не обійшлося і без сутичок із співробітниками правоохоронних органів.

Будівля районного суду знаходиться під посиленою охороною.

Зазначимо, що 12 червня Шевченківський районний суд Києва вирішив відкласти своє засідання, на якому обирали міру запобіжного заходу колишньому лідерові одеського відділення "Правого сектора" Сергію Стерненку. Засідання 12 червня тривало близько 8 годин.

Нагадаємо, 24 травня 2018 року екс-лідер одеського "Правого сектора" Сергій Стерненко заявив про замах на нього та ліквідації одного з нападників. За його словами, всього їх було двоє. Один утік, інший отримав від Стерненко смертельний удар ножем в область живота.

11 червня 2020 року Служба безпеки України повідомила активісту Сергію Стерненко про підозру в умисному вбивстві і носіння холодної зброї без дозволу.

Теги по теме
Киев
Источник материала
loader
loader