Гол Мілевського допоміг "Динамо" продовжити переможну серію в чемпіонаті Білорусі

КИЇВ. 20 червня. УНН. ФК "Динамо-Брест" трьох українських футболістів в матчі чемпіонату Білорусі впевнено впорався з ФК "Городея" в рамках протистояння 14-го туру, передає кореспондент УНН.

35-річний українець зрівняв рахунок на 29-й хвилині, коли після удару Лаптєва українець поблизу воріт додав його головою у сітку.

Вже у другому таймі Денис Лаптєв і Михайло Гордійчук зуміли забити і принести перемогу господарям – 3:1.

Примітно, що наші Олександр Нойок та Євген Хачеріді провели на полі повний поєдинок.

Відзначимо, що всього на рахунку Мілевського 4 голи і 4 асисти в 20 матчах сезону. "Динамо" з Бреста з 25 балами піднялося на 3-тю позицію.