Забив гол і заробив вилучення: скандальний футболіст "Динамо" відзначився у Туреччині

Форвард київського "Динамо" Жерсон Родрігес, який зараз виступає в оренді за турецький "Анкарагюджю", забив гол у другому матчі поспіль.

У матчі 29-го туру чемпіонату Туреччини проти "Трабзонспора" (1:1) він вийшов у старті, а на 63-й хвилині зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті.

До кінця зустрічі родрігес не дограв. На 83-й хвилині він отримав другу жовту за фол в центрі поля і був вилучений з поля.

Додамо, що в минулому турі Жерсон теж забив гол з 11-метрової позначки - у ворота "Істанбула" (1:2).

Всього нинішньому сезоні 25-річний нападник збірної Люксембургу забив 5 голів і зробив 2 асисти в 10 матчах Чемпіонату Туреччини.

Його контракт з "Динамо" розрахований до 30 червня 2024 року. У столичному клубі він запам’ятався скандалами - ЗМІ повідомляли, що нападник приїжджав на тренування з запахом перегару, а також посварився з головним тренером Олексієм Михайличенком.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що Родрігес закрутив роман з українською тенісисткою. Вона відверто розповіла про їхні стосунки.