Кількість випадків коронавірусу в світі перевалила за 10 млн
Кількість випадків коронавірусу в світі перевалила за 10 млн

Кількість випадків коронавірусу в світі перевалила за 10 млн

28 червня кількість випадків коронавірусної інфекції COVID-19 у світі перевищила десять мільйонів.

Про це свідчать дані сайту університету Джона Гопкінса.

Найбільше інфікувань зафіксовано у США - понад 2,5 млн. Слідом йдуть Бразилія - 1,3 млн, Росія - 633 тисячі, Індія - 528 тисяч, та Британія - 311 тисяч.

Тим часом кількість смертей у світі через коронавірус наближається до пів мільйона. Кількість одужалих після недуги у світі вже понад п'ять мільйонів. 

  • На думку експертів, через стрімке поширення COVID-19 Бразилія може незабаром обійти США за кількістю хворих.
  • ВООЗ заявила про новий спалах коронавірусу в Європі.
  • Загальна кількість випадків інфікування коронавірусом в Україні сягнула 42 982 осіб.

Відео За добу у світі виявили понад 194 тисячі нових випадків коронавірусу

Світовий антирекорд. Минулої доби виявили понад 194 тисячі нових випадків коронавірусу. Найбільше інфікованих - у США, Бразилії та Індії. Через стрімке зростання кількості хворих, у кількох штатах відновлюють обмеження. Спалахи фіксують і в Європі. Першою країною, що змушена повернутися до суворого карантину, стала Португалія. Загалом у світі вже майже 10 мільйонів випадків коронавірусу, більше ніж половина хворих одужали і майже пів мільйона померли від ускладнень.  Більше про коронавірус

За добу у світі виявили понад 194 тисячі нових випадків коронавірусу
Источник материала
loader
loader