/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Ffa8ab8080cc3e09d57110101e7558d6b.jpg)
Колишньому голові НБУ Смолію підкинули під будинок труну і похоронні вінки: "Бінго"
Колишньому главі НБУ Якову Смолія підкинули під його будинок труну і похоронні вінки. Про це розповіла екс-чиновник у своєму Twitter.
Смолій звільнився минулого тижня з посади голови НБУ нібито за "політичного тиску". Смолій показав фото і написав під ним "без коментарів".
Прес-служба Нацбанку опублікувала дане фото в Facebook, і задали питання, коли вінки, труни і плакати з'являться біля будівлі установи або біля будинку в. о. голови Катерини Рожкової.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2F8d1c924d22430d8497268195c96b4087.jpg)
"Беруть участь десять з плюсом похоронних вінків, труни, плакати із звинуваченнями у всіх смертних гріхах і щось на зразок загроз. "Ця мирна "акція" (читай - вистава з поганим сценарієм) проти політики, чиновників і екс-чиновників... бінго! - Національного банку України. Є лише одне питання: коли труну і вінки з'являться під стінами НБУ і під будинком в. о. голови Катерини Рожкової? Завтра вранці? Або вже з понеділка?", - написали в НБУ.
В коментарях до посту Смолія підтримали і закликали його триматися і не звертати уваги.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Лесев сказав, чого варто очікувати після відставки Смолія.
Як повідомляв Знай. ua, экс-главу НБУ Смолія "зловили" на розкішне життя.
Також Знай. ua писав, що відставка Смолія спровокувала "локдаун інвестицій".

