Які питання допоможуть уникнути незручних пауз на першому побаченні
Які питання допоможуть уникнути незручних пауз на першому побаченні

Які питання допоможуть уникнути незручних пауз на першому побаченні

Перше побачення або знайомство з новими людьми завжди викликає переживання. Що ж говорити під час незручної паузи: 7 питань, які допоможуть вам налагодити спілкування.

Мабуть, в кожного траплялись побачення, коли було складно знайти спільну мову. Через хвилювання розмова ніяк не складалась, тому й стосунки з тією людиною не переросли у щось більше. Та як заповнити незручні паузи: портал IWTY підібрав 7 питань, які виручать вас на побаченнях.  

  1. Звідки ви знаєте спільного знайомого? 

Якщо ви прийшли на вечірку, яку організував ваш спільний знайомий, почати розмову з іншою людиною можна з цього питання. Воно є ідеальним для двох незнайомців, адже кожен може розказати свою історію, яка буде викликати нові і нові запитання. Таким чином розмова буде невимушеною, а ви матимете змогу розкритись.

  1. Що саме ви маєте на увазі?

У випадку, коли на побаченні звучить інформація, яка для вас не є знайомою, уточніть більше. По-перше, це точно сподобається співрозмовнику, адже це означає, що ви слухаєте все і проявляєте цікавість. А по-друге, це чудова можливість вийти на тему, яка більш близька вам. 

Якщо ж додаткові дані не врятували ситуацію, тоді завершіть цю тему фразою: "Це так цікаво. Вперше про це чую". 

Питання, щоб зав'язати бесіду
Питання, щоб зав'язати бесіду / Фото The Daily Meal

  1. Чим ви займаєтесь? 

Це питання є універсальним, адже тоді людина, яка перебуває на побаченні, може розказати більше про себе: робота, хобі чи вподобання. До того ж психологи зазначають, що такі питання спонукають співрозмовника більше відкритись, відтак бесіда буде легкою, але водночас відвертою.

Не варто насміхатись з розповіді іншої людини, адже це буде не толерантно і може зіпсувати весь вечір. Пам'ятайте, що особиста інформація відкривається тільки тому, до кого виникає довіра. Тому варто створити таку атмосферу, аби пізнати іншу людину та, можливо, закохатись.

  1. Що вам подобається?

До прикладу, у кав'ярні запитайте хлопця / дівчину, які солодощі подобаються. Чи що він чи вона обере: чай або ж каву. Це питання буде мати не кількасекундну відповідь, адже вам буде цікаво почути особисті історії про вподобання співрозмовника та розповісти про свої. 

Тут думка може не сходитись. Наприклад, щодо вибору тістечка. В такому випадку можна зробити авантюру і спонтанно продегустувати їх.

Як уникнути незручних пауз на першому побаченні
Як уникнути незручних пауз на першому побаченні / Фото Insider

  1. Де ви полюбляєте відпочивати?

Дозвілля часто допомагає пізнати захоплення іншої людини, її смаки чи коло друзів. Тому перед вибором кафе чи ресторану можна поцікавитись, де ваш обранець чи обраниця полюбляє відпочивати з друзями. Тут точно буде чимало цікавих спогадів, які допоможуть налаштувати на тривалу розмову. 

  1. Чому ви так думаєте?

Зазвичай, на перших побаченнях, коли може бути незручна пауза, люди хочуть вразити партнера. Тому в хід вступають голослівні фрази про політику, релігію, хобі чи дозвілля. Поцікавитесь, чому людина саме так вважає. 

  1. Що було найскладніше? 

Коли ваш співрозмовник згадує минуле або розповідає про навчання, роботу чи хобі, доречно запитати: "Що було найскладнішим у цьому?" Ви проявите щиру цікавість щодо співрозмовника та дізнаєтесь багато фактів, які, можливо, людина захоче розказати тільки вам. 

Найпоширеніші помилки на першому побаченні

  • Діалог перетворюється на монолог. Не забувайте, що побачення – можливість пізнати іншу людину, а не розповісти вашу біографію. 
  • Самореклама. Вихваляння на побаченнях точно не сподобається вашому співрозмовнику.
  • Глузування, навіть в жартівливій формі. Кожна людина по-різному сприймає гумор. Тому не варто на першому побаченні висміювати те, що для іншого важливо. 
  • Я на першому місці. Поцікавтесь, які місця полюбляє інша людина та знайдіть компроміс. Не варто самому чи самій приймати рішення, де ви будете вечеряти чи пити каву на побаченні.
  • Перемогти за будь-яку ціну. Якщо ж на побаченні у розмові ви маєте іншу думку, не варто перетворювати все на конфлікт. У бажанні виграти в дискусії ви можете наговорити зайвого. 
  • Не відволікайтесь на дрібниці. Слухаючи уважно, ви не тільки проявите повагу, але й покажете, що людина, яка сидить поряд, для вас цікава. 
  • Не бійтесь бути собою. Часто люди, бажаючи справити враження на іншого, перестають бути собою. Нещирість переростає в недовіру, тому й побачення може обернутись фіаско. Тому будьте собою і насолоджуйтесь романтикою зустрічі!
Теги по теме
Семья Юлия Михайлова
Источник материала
loader
loader