Президент США Дональд Трамп не проти першим в країні випробувати на собі вакцину від коронавірусу, коли вона буде готова.
Про це заявила прессекретар Білого дому Кейлі Макенані, — пише "Інтерфакс-Україна".
"Президент вже говорив, що буде щасливий стати першою в країні людиною, яка зробить цю вакцину, і останньою., в залежності від того, як буде краще для американського народу. Він вважає, що це буде безпечна та ефективна вакцина, і він безумовно згоден випробувати її ", — сказала вона
Але американський президент "зніме капелюх", якщо інша країна першою створить подібний ефективний препарат. Також не відомо, чи готовий Трамп буде зробити собі вакцину, вироблену саме в іноземній державі, а не в Сполучених Штатах Америки.
На думку Вашингтона, зараз лідирує вакцина, що розробляється фахівцями з Оксфорда. Жодна вакцина ще не пройшла третю стадію клінічних випробувань, крім оксфордської. У США розробляються шість вакцин. Дві з яких проходять третю стадію клінічних випробувань. США мають на меті отримати близько 100 мільйонів доз препарату до кінця цього року.
Загальна кількість інфікованих коронавірусів в США, згідно з даними університету Джонса Хопкінса, становить понад 6,8 млн осіб, з яких понад 200 тисяч осіб померли.
У Великобританії Оксфордський університет і компанія AstraZeneca розробляє вакцину проти коронавірусу, яка вже пройшла дві стадії клінічних випробувань з трьох.
Читайте також:
- Стало відомо, коли в Європі почнуть застосовувати вакцину проти коронавирусу.
- Головний епідеміолог США розповів, що захистить від COVID-19 краще, ніж вакцина.
- Трамп озвучив термін, коли буде готова вакцина від коронавірусу.
Відео Фармакологічна компанія Великої Британії випробування вакцини від коронавірусу через побічні ефекти
Фармакологічна компанія у Великій Британії призупинила тестування запобіжників від коронавірусу через побічні ефекти. Симптоми незрозумілої хвороби виявили у волонтера, який зголосився випробувати препарат на собі. У компанії пояснили - призупинення є лише запобіжним заходом. Випробування подовжать, як тільки ретельніше дослідять негативні наслідки та унеможливлять їх появу у майбутньому. Тим часом, у світі фіксують усе більше випадків захворювання на коронавірус - нині їх більше 27 мільйонів. Через другу хвилю епідемії вирішили повернути частину карантинних обмежень у Туреччині. Детальніше – у сюжеті.