Українська співачка Злата Огнєвіч, яка нещодавно вперше знялася у відвертій фотосесії, тепер частіше тішить прихильників пікантними знімками.

Як пояснила виконавиця, це вона робить не задля привернення уваги чоловіків, а тому, що стала впевненою у собі, йдеться у "Світському житті".

Ці фото, напевно, свідчать про самооцінку. Зараз я настільки смілива, я не боюся свого тіла, що якщо мені запропонують знятися в якому кіно, але про мистецтво, ну не зовсім оголеною, треба ж лишити щось і собі, не все людям.
поділилася виконавиця

Втім, все ж представники протилежної статі не можуть оминути увагою пікантні світлини артистки. Ба більше, чоловіки почали надсилати зірці свої оголені знімки.

Я навіть вже це не відкриваю. Тому що я декілька разів відкрила і зрозуміла, що це була погана ідея. Висилають все!
зазначила співачка

Відео Чому в соцмережах Злати Огнєвіч побільшало оголених фото

З моменту виходу нової пісні "Богиня" все частіше в соцмережах Злати Огнєвіч можна побачити більше оголеного тіла. Співачка відповіла, чи пов’язано це з тим, що вона наразі знаходиться в активному пошуку партнера. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Нагадаємо, нещодавно Злата Огнєвіч засвітила оголений бюст у пікантній фотосесії. Артистка представила новий альбом "Богиня".

Источник
Оригинальная версия
Поделиться сюжетом